Adaptační výlety 3. a 6. tříd v Jaroměři

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Adaptační výlety 3. a 6. tříd v Jaroměři >

Ve dnech 13. – 15. 9. se tři třídy naší školy sešly na adaptačním pobytu v areálu dětského letního tábora v Jaroměři u Kaplice. Cílem bylo sdílet společné zážitky při různých aktivitách a více poznat své spolužáky a nové třídní učitele.

19.09.2016

Naši instruktoři Tomáš, Honza a Tom si společně s našimi učiteli připravili spoustu společných zážitkových her v přírodě, u kterých jsme měli možnost trénovat spolupráci, důvěru a hlavně komunikaci. Na řadu přišly i adrenalinové zážitky v lanovém centru, kde jsme zdolávali různé překážky a často překonávali sami sebe. Díky nádhernému počasí jsme se mohli letos asi naposled vykoupat v rybníce a užít si tak poslední horké letní dny.

Mezi aktivitami a bojovými hrami jsme našli čas si i zaskákat na trampolíně, hrát různé míčové hry, ale hlavně popovídat si spolu. Večer nechyběly písničky u táboráku a noční stezka odvahy.

Myslím, že se pobyt všem třídám vydařil a určitě nás do nového roku dobře naladil a povzbudil.

třídní učitelé: Jitka Forstová (3.A), Miroslav Novák (6.A), Jaroslava Skříčilová (6.B)