Rodiče a žáci mohou nyní nově využívat Bakaláře - žákovskou knížku na svých mobilních zařízeních s operačním systémem Android (tablet, mobilní telefon).

11.02.2015

Bakaláři - žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních, kterou stáhnete zdarma na Google Play. Aplikace umožňuje přístup k zobrazování známek, rozvrhu a suplování, domácích úkolů, absence a dalších informací podobně jako ve webové aplikaci.

Výhody

• pohodlné ovládání - vytvořeno přímo pro Android 4.0 (a vyšší)
  • bezplatné používání
  • režim offline umožňuje žákům stáhnout data doma a pak ve škole prohlížet např. rozvrh a suplování i bez připojení k internetu
  • uživatel může být na svém zařízení připojen bez opakovaného přihlašování
  • pro rodiče pohodlné přepínání mezi účty více dětí i na různých školách

Pro přihlášení použijte adresu serveru získanou z URL řádku vašeho prohlížeče bakalari.zsplesivec.cz. Login a heslo použijete stejné jako pro dosavadní internetovou verzi Bakalářů.

Aplikace není určena pro učitele, očekávaný termín android aplikace pro učitele je jaro 2015.

Další výrazná rozšíření aplikace pro žáky budou následovat v placené verzi (widgety, zprávy Komens atd.).

Mgr. Petr Ondřich