S novým školním rokem čekají změny i knihovnu 2. stupně. Žáci mohou využívat nově zařízenou učebnu, jež bude sloužit i k výuce dílen čtení. Čeká je tam příjemné prostředí k četbě a diskuzi o knihách. Samozřejmě si opět mohou půjčovat knihy i domů, a to nejen při dílnách čtení, ale i ve výpůjční době.

04.09.2014

Přes prázdniny přibyly do knihovny také nové tituly, mj. druhý díl "Poseroutky", všechny tři díly Pána prstenů, Krysburger od autory Babičky drsňačky, nebo další díl Harryho Pottera. Další knihy budu nakupovat v průběhu roku.

Samozřejmě nadále přijímáme dary od rodičů. Můžete darovat knihy dle vlastního uvážení či podle seznamu, který je zveřejněn na stránkách školy. V minulém školním roce jsme díky štědrosti rodičů získali téměř 50 nových titulů.

Výpůjční doba knihovny 2. stupně: úterý 14:15-15:15 (pouze v přítomnosti H. Menoščíkové).

H. Menoščíková