Máme titul Krajský přeborník ve žlutém minivolejbale

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Máme titul Krajský přeborník ve žlutém minivolejbale >

V sobotu se ve sportovní hale v Českých Budějovicích konalo krajské kolo v minivolejbale. Na tento turnaj se po skvělých výkonech v okresních kolech kvalifikovala dvě družstva naší školy v kategorii tzv. žlutého minivolejbalu. Žlutý minivolejbal je vlastně přehazovaná, hraná ve dvojicích se základními pravidly opravdového volejbalu. Účastnit se jej mohou děti ze druhých tříd a mladší.

16.05.2016

V sobotu se v hale sešlo 12 velmi vyrovnaných družstev, která se utkala nejen o titul krajského přeborníka, ale hlavně o 7 postupových míst na republikový turnaj. V těžké konkurenci se podařilo předvést bezchybný výkon bez jediné porážky borcům z naší školy a celý turnaj tak vyhrát. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru v republikovém finále.

Dagmar Kopřivová