V loňském školním roce jsme díky sběru papíru a víček přispěli Vikymu Lubasovi částkou 17 938 Kč na nákup mechanického vozíku. Viky společně s maminkou poslali škole dopis, ve kterém moc děkují všem, kteří pomohli.

03.01.2017

Zde je znění celého dopisu.

VELKÉ DÍKY!!!
Děkujeme za Vaši solidaritu, za každý balíček starého papíru, za každé víčko i za finanční příspěvky od žáků, rodičů, známých i neznámých sponzorů. Díky Vám a díky pomoci nadací Agrofert, Život dětem a Charty 77 se nám podařilo získat částku 96.000,- Kč a zakoupit pro Vikyho nový mechanický vozík, na kterém se již „prohání" po škole. Dalším naším cílem bylo nastřádat na léčebný pobyt v Klimkovicích. Jsme na dobré cestě a věříme, že do léta se nám to podaří. A abychom moc nezaháleli, tak nám pojišťovna neschválila 1/3 úhrady na nový elektrický vozík, což znamená, že pokračujeme a snažíme se našetřit částku cca 150.000,- Kč. Opět s pomocí nadací, dobrých lidí i sbíráním víček, které střádáme u nás doma. Vozík má plno užitečných funkcí (např. vertikalizaci) a Viky se těší, že je bude moci ovládat sám, bez cizí pomoci. Je už v 9. třídě a láme si hlavu, kam dál..... Nejraději by na základce zůstal. Ale každého deváťáka a jeho rodiče čeká velké rozhodnutí a my nejsme výjimkou. Takže vzhůru do boje! :-)
Děkujeme Vám všem a přejeme Vám úspěšný rok 2017.
Viky a mamka

Nový vozík + brácha v ČK   Nový vozík doma   Vánoce 2016   Zkoušíme nový električák