Prohlídka historického centra města Český Krumlov

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Prohlídka historického centra města Český Krumlov >

Žáci 3.A se dne 6. 5. 2016 zúčastnili prohlídky historického centra našeho města. Městem nás provázela Mgr. Miloslava Caisová – muzejní pedagožka a dokumentátorka.

18.05.2016

Žáci dostali na začátku prohlídky v Horní ulici podklady, ze kterých se dověděli zajímavosti o historii našeho města, a které zároveň sloužili jako doplňovací kvíz. Postupně jsme prošli Horní ulici, Kostelní, náměstí Svornosti a procházku ukončili v Široké ulici. Žáci se dověděli spoustu zajímavostí o našem městě, mohli vyslechnout pár pověstí vázaných k domům v historickém centru. Prohlídka byla zajímavým doplňkem výuky o našem městě a žáci si ji užili.

Eliška Tonková