Ve středu 15. 10. proběhlo první pracovní setkání, které v tomto školním roce absolvují vybraní žáci naší školy. Setkání jsou součástí projektu Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji, které budou v tomto školním roce probíhat ve spolupráci se SŠ Vimperk.

22.10.2014

Účastnici dílenského vyučování byli vybraní žáci 8. a 9. tříd, kteří pod vedením mistrů odborného výcviku a s využitím moderních prostor a vybavení, začali pracovat na svém výrobku. Žáci 8. tříd začali v dřevodílně a žáci 9. tříd s výukou elektrotechniky.
V průběhu pěti setkání by si všichni žáci měli vyrobit vlastní výrobek, a to reproduktory. Během těchto setkání se žáci seznámí a prakticky vyzkouší práce se dřevem, kovem a elektrem.
Věřím, že všichni zúčastnění žáci dojdou úspěšně k danému cíli a těšíme se na druhé setkání, které proběhne 26. listopadu.

Lukáš Boháč