V loňském školním roce jsme se rozhodli, že peníze získané sběrem víček a papíru předáme Barušce Sedláčkové z Českých Budějovic. Barča je známá svým vlastním výtvarným stylem, kterému říká pusopis. Výstavu jejích obrázků můžete shlédnout od 15. 9. do 29. 9. v českobudějovické Radniční výstavní síni. Pokud se chcete o Báře dozvědět víc, prohlédněte si její web: www.barcas.cz.

01.09.2014

Všechny děti z prvního a druhého stupně se do akce opět zapojily velmi zodpovědně. Nejlepšími sběrači papíru byly děti z letošní 4. B, nejvíce víček přinesly děti z letošní 4. A. Celkem bylo nasbíráno 336 kg víček, 991 kg kartonu a 4 173 kg smíšeného papíru, čímž jsme získali 5 001 Kč.
Moc děkuji všem, kteří se do sběru zapojili - dětem, rodičům, prarodičům, známým.
Také v letošním školním roce budeme sbírat papír a víčka. Začínáme od října každé pondělí od 7:20 do 7:50.

Jitka Novotná