Sbíráme papír a víčka pro Elišku a Danečka

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Sbíráme papír a víčka pro Elišku a Danečka >

Již několik let naše škola pořádá celoroční soutěž tříd ve sběru starého papíru a víček. V poslední době získané peníze věnujeme dětem, které je potřebují. V letošním školním roce to jsou Eliška Cajzová a Dan Koreň.

17.10.2014

Daneček navštěvuje 4. třídu praktické školy v Praze 8. Byl mu diagnostikován Kabuki syndrom (jedná se o vzácné onemocnění, jehož projevy jsou mentální postižení, vrozené vady srdce a trávicí soustavy) a atypický autismus. Daneček má rád koně a rytíře. Peníze získané sběrem by byly použity na hipoterapii (fyzioterapeutická metoda, která probíhá na koni se speciálním výcvikem pod vedením fyzioterapeuta).
Eliška je žákyní 2. B naší školy a její diagnóza zní dětská mozková obrna - spastická diparéza. Peníze získané sběrem pomůžou na uhrazení speciální léčby v lázních Klimkovice.
Sběr můžete nosit každé pondělí od 7:20 do 7:50 do pavilonu 1. stupně.

Jitka Novotná