Od pondělí 8. do středy 10. září trávili noví šesťáci se svými třídními učiteli svůj čas nikoli ve škole, ale v přírodě, v dětském táboře Jaroměř. Vypravili se tam, aby se poznali se svými novými spolužáky, s novými třídními, ale zejména aby navázali na práci z prvního stupně a pokračovali v budování třídních kolektivů a posilování týmového ducha.

12.09.2014

Náplní pobytu byly jak hry seznamovací, tak hry podporující důvěru ve spolužáky. Samozřejmě je čekala i noční hra, v níž vyzkoušeli odvahu a rychlost. Odvahu a zručnost si vyzkoušeli také na lanových překážkách, kde si mnozí sáhli "na dno". Skvělý byl přístup spolužáků, kteří dokázali své kamarády podržet a povzbudit.

Výlet byl jen začátek čtyřleté práce na druhém stupni, ale opravdu velmi vydařený. Věřím, že se nám podaří udržet náladu, v níž jsme se všichni vrátili.

Helena Menoščíková

Všechny fotografie (Google) zde