Vážení rodiče, prosíme o registraci do aplikací ŽK (Bakaláři) a Oběd (Strava.cz) v rámci Školního programu.

05.02.2016

Pro snadné používání elektronické žákovské knížky a volbu obědů, odhlašování obědů apod. ve školní jídelně přes internet si nastavte propojení s těmito aplikacemi.
Po přihlášení do Školního programu klikněte na Nastavení (vpravo nahoře - symbol klíče u jména).

Přihlašovací údaje do Bakalářů jsou shodné s údaji při přihlášení do vaší webové aplikace - máte u sebe (v případě potřeby kontaktujte vedení školy, popř. třídního učitele).
Přihlašovací údaje do aplikace Oběd (Strava.cz) máte nyní v ruce.
Doplňte údaje do příslušných kolonek.

Tímto krokem se Vám propojí aplikace natrvalo. Po uložení si funkce překontroluje kliknutím na záložky ŽK a Oběd.

Nyní máte Školní program plně k dispozici, stačí se vždy přihlásit vámi zaregistrovaným e-mailem a heslem a můžete využívat dané aplikace.

V průběhu měsíce března budou následovat informace o dalších produktech (mléčný automat a on-line pokladna), děkujeme.

Prosíme, neposílejte zatím své peníze do školní online pokladny. O zahájení převodu peněz budete včas informováni, děkujeme.

V případě dotazů se obracejte na třídního učitele nebo vedení školy.

Lukáš Boháč