Slavnostní otevření dendrologické stezky

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Slavnostní otevření dendrologické stezky >

Zveme všechny žáky, učitele, rodiče i širokou veřejnost na slavnostní otevření naší dendrologické stezky, jež proběhne v úterý 23. 5. 2017 ve 13:00 před školou.

18.05.2017

Stezka byla prvně vybudována již v roce 2006 za účelem poučit žáky školy o stromech a keřích v jejich okolí.

V letošním školním roce třída 8.A v rámci téměř celoročního projektu dostala příležitost stezku obnovit, zpřístupnit veřejnosti a medializovat. Žáci se tohoto snažili dosáhnout tím, že upravili papírového průvodce, rozmístili po stezce QR kódy s odkazy na internetové stránky stezky, na nichž lze najít potřebné informace o dřevinách, a přidali informační tabuli.

Věříme, že stezka nebude k užitku pouze našim žákům, ale i jiným zájemcům.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Eliška Valachová, 8.A