Společná dílna čtení pro rodiče a děti

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Společná dílna čtení pro rodiče a děti >

V úterý 20. ledna proběhla v 6.A společná dílna čtení pro rodiče s dětmi. Sešli jsme se v 17 hodin a po krátké prohlídce knihovny a stručném seznámení s principy dílen čtení jsme se společně ponořili do aktivit spojených se čtenářstvím.

22.01.2015

Jak rodiče, tak děti velmi ochotně a aktivně sdíleli své názory na knihy při aktivitě TĚKEJ-ŠTRONZO-DVOJICE a po četbě si o svých čtenářských zážitcích dopisovali prostřednictvím čtenářských dopisů.

Ze zpětných vazeb bylo poznat, že se nám všem společný podvečer líbil a že byl pro mnohé zajímavý a přínosný. Za sebe musím říci, že mě velmi potěšila hojná účast rodičů, přítomnost paní ředitelky i nasazení všech při práci. Děkuji všem přítomným a těším na další třídní/rodičovskou akci, třeba zase s knihou.

Helena Menoščíková

třídní 6.A