Spolupráce školy s Domovem pro seniory

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Spolupráce školy s Domovem pro seniory >

V kalendářním roce 2015 pokračuje naše škola ve spolupráci s Domovem pro seniory Kaplice - pobočka Český Krumlov, který sídlí v areálu Nemocnice Český Krumlov.

10.04.2015

Pravidelně na hodinu týdně vstupujeme s některými žáky 8. a 9. tříd do útulného prostředí mezi důchodce. Nejvíce jsme si oblíbili paní Alenu Škařupovou a pana Václava Novotného. Spolu chodíme pravidelně ven a vzájemně se obohacujeme o společné chvíle. Je nám s nimi dobře a doufáme, že jim s námi také. Byť dobrovolníků z řad 8. a 9. tříd ubývá, děkujeme všem, kteří s námi chodívají.
Děkujeme také dobrovolnickému centru ICOS a p. vedoucí Bálkové z Domova pro seniory, že nám návštěvy umožňují.

Tomáš Dvořák, Jitka Novotná