Vánoční pohádkové spaní ve škole 6.A

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční pohádkové spaní ve škole 6.A >

Ve středu 17. prosince si šesťáci z "áčka" udělali první druhostupňové spaní ve škole. Měli za úkol si ve skupinách připravit prezentaci a divadlo na motivy oblíbených pohádkových příběhů.

18.12.2014

Svých rolí se zhostili opravdu s nadšením. Připravili si důkladně dialogy, rekvizity, kulisy, kostýmy, a dokonce i loutky. Zhlédli jsme Červenou karkulku, Louskáčka, Grinche, Jeníčka a Mařenku a Popelku. Celý večer probíhal ve výborné atmosféře a byl plný zábavy. Nechybělo ani dobré jídlo a pití. Přišli nás navštívit také naši absolventi, kteří zavzpomínali na svou bývalou třídu. Večer jsme zakončili pohádkovým příběhem Ukradené Vánoce. V tělocvičně, kde jsme spali, jsme si ještě zahráli míčové hry.

Musím říct, že nadšení a příprava mě nadchly, a musím opravdu ocenit, jak se děti dokázaly na večer soustředit. Děkuji a těším se na další společné akce. Děkuji také paní učitelce A. Kalivodové za pomoc.

H. Menoščíková, třídní učitelka

Všechny fotografie na Google+ zde