Vánoční turnaj dívek ve fusvolejbalu

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční turnaj dívek ve fusvolejbalu >

Ve středu 21. 12. proběhl v tělocvičně tradiční Vánoční turnaj ve fusvolejbalu, kterého se zúčastnily dívky z druhého stupně naší školy.

21.12.2016

V mladší kategorii soutěžilo osm družstev, z nichž nejlepší formu měly dívky z družstva „Smajl" ze 7. B. Ve starší kategorii s přehledem zvítězilo družstvo „Luma Vela" z 8. A.
Hlavně zápasy dívek z 8. a 9. tříd byly plné napětí, obětavých zákroků, pěkných útočných akcí a velkého nasazení hráček.

Konečné výsledky:

Mladší žákyně
1. místo: Smajl (M. Bierbaumer, T. Mušková, A. Peclová, M. Čabelová, V. Hulcová)
2. místo: Sobíci (E. Gutwirthová, V. Krajícová, M. Schmidtová, S. Šmejkalová, E. Ivanová)
3. místo: Meflouni (E. Václavíková, K. Sekerková, N. Vojtová, J. Malenovská)

Starší žákyně
1. místo: Luma Vela ( L. Chuchelová, M. Jedličková, L. Jelínková, V. Machová)
2. místo: 207117949302 (A. Scherhauferová, T. Matějčková, M. Rosová, J. Kamerová)
3. místo: Drtičky (L. Šmikmátorová, J. Kudláčková, B. Mitková)

Všem dívkám děkuji za účast na turnaji. Elišce, Natce, Ani, Alešovi a Samovi za pomoc na turnaji.

Jitka Novotná