I 7.A se vypravila v minulém týdnu na výlet. V úterý 21. června jsme se sešli před hotelem Racek v Černé v Pošumaví, kde jsme strávili krásných 3 a půl dne. Ubytovali jsme se v chatkách a hned v úterý si pro nás připravili Adam, Eliška a Barča Mitková hry pro rozvoj kreativity, a hlavně pro zábavu.

27.06.2016

Podívali jsme se i podél Lipna na Radslav a večer, bohužel neúspěšně, fandili našim fotbalistům.

Večer byl věnován kromě fotbalu také třem žákům, kteří nás bohužel opouštějí - Adam a Janča Řepová na gymnázium a Martin do nového bydliště. Eliška, Barča Dvořáková a Linda si pro ně připravily prezentaci a rozloučení. Bylo to opravdu dojemné.

Ve středu po dopoledních společných hrách se osm odvážlivců vydalo na stezku v lanovém centru, kterou bravurně zvládli. Ostatní je psychicky podporovali z pláže :-) nebo přímo zpod lanoví.

Lucka, Martina, Láďa a Verča si ve spolupráci se Štěpány a Barčou Dvořákovou přichystaly noční bojovou hru, která mnohé zmátla a většinu vyděsila. Výkony dívek a celé naplánování předčilo naše očekávání.

Ve čtvrtek jsme vlakem dojeli do Černého Kříže a prošli Medvědí stezku. Cestou jsme plnili různé úkoly - hráli divadlo o poslední medvědici na Šumavě, soutěžili ve zpěvu, hledali skalní útvary a vymýšleli příběh. I přes velmi horké počasí a opravdu spoustu komárů lačnících po naší krvi jsme výšlap zvládli jen s pár puchýři. Večerní koupání v ledovém Lipně nám bylo odměnou.

Mezi tím vším byla spousta volného času na hraní míčových her, povídání, zmrzlinu... Myslím, že výlet se povedl, počasí bylo objednané a děti ukázkové. Díky i Martinovi Vávrovi za pomoc a výdrž a zase další rok...

H. Menoščíková

Celá fotogalerie na Google+