Vážení rodiče, děkujeme vám za podporu při rozvoji čtenářství dětí u nás ve škole. V minulých letech mnoho z vás pomohlo rozšířit nabídku knih v naší školní knihovně ke spokojenosti dětí i nás dospělých. Dětští čtenáři mají rozmanité zájmy, a proto bychom i nadále rádi nabídku knih rozšiřovali.

25.11.2017

Připravili jsme pro vás proto novinku letošního vánočního jarmarku, čtenářský stánek, u něhož budete moci zakoupit knihy pod stromeček nejen pro školní knihovnu, ale i pro sebe a své děti. Nabídneme vám společně vybrané tituly pro mladší i starší čtenáře.

Pokud se rozhodnete zakoupit knihu pro naši knihovnu, můžete do ní rovnou vepsat věnování a zanechat ji u našich nejstarších čtenářů. Ti Vám zároveň budou připraveni poradit s výběrem.

Darované knížky budou překvapením pro všechny děti poslední den před Vánocemi pod stromečkem v jídelně a samozřejmě potom v knihovně. Věříme, že stejně jako pro nás je i pro vás čtení jednou z nejdůležitějších aktivit a že toto bude další způsob, jak naše mladé čtenáře povzbudit.
Děkujeme a těšíme se na viděnou na jarmarku 30. 11.

Za celou ZŠ Plešivec Lukáš Boháč