Okresní atletická olympiáda 2. stupně

Rozbalte si informace


Dne 10. 6. se na atletickém stadionu při ZŠ Školní v Kaplici uskutečnila Okresní atletická olympiáda 2. stupně.

Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích (mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně, starší žáci) a na programu bylo šest soutěžních disciplín - běh na 60 m, hod míčkem (vrh koulí), skok daleký, skok vysoký, vytrvalostní běh a štafeta 4 x 60 m.

Na stupních vítězů se žáci naší školy objevili jedenáctkrát! Anežka Čabelová obsadila 3. místo v hodu kriketovým míčkem a 2. místo v běhu na 600 m, Kája Vrabcová 2. místo v hodu kriketovým míčkem, Eliška Králová 2. místo ve skoku vysokém, štafeta mladších žákyň ve složení Barča Brožová, Kája Vrabcová, Eva Sekaninová a Anežka Čabelová 2. místo, David Tomeš 1. místo v hodu kriketovým míčkem, štafeta mladších žáků ve složení David Tomeš, Tom Kupec, Kuba Janíček a Elie Beneš 3. místo, štafeta starších žákyň ve složení Áďa Filišteinová, Majda Čabelová, Kačka Koptová a Niki Vrabcová 3. místo, Majda Čabelová 2. místo ve vrhu koulí, Matouš Turek 3. místo ve vrhu koulí a Dan Pastier 3. místo v běhu na 60 m.

Celkové pořadí škol bylo určené součtem bodů, které závodníci umístění na 1. až 8. místě získávali pro svou školu. My jsme obsadili výborné 4. místo. 

Všem soutěžícím děkuji za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy. Jste borci :-) 

Jitka Novotná

Fotogalerie