Okresní atletická olympiáda 2. stupně

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Okresní atletická olympiáda 2. stupně >

Dne 30. 5. se na atletickém stadionu při ZŠ Školní v Kaplici uskutečnila Okresní atletická olympiáda 2. stupně, které se zúčastnilo 14 základních škol z okresu.

01.06.2018

Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích (mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně) a na programu bylo šest soutěžních disciplín - běh na 60 m, hod míčkem (vrh koulí), skok daleký, skok vysoký, vytrvalostní běh a štafeta 4 x 60 m. Na stupních vítězů se žáci naší školy objevili osmkrát! Anežka Čabelová obsadila 2. místo v hodu kriketovým míčkem a 3. místo v běhu na 600 m, Niki Vrabcová 2. místo v běhu na 600 m, Adam Píša 3. místo ve skoku vysokém, Petr Kroček 2. místo v hodu kriketovým míčkem, štafeta mladších žáků ve složení Petr Kroček, Martin Gallistl, Adam Píša a Tomáš Kupec 3. místo ve štafetě 4 x 60 m, Páťa Jedličková 1. místo ve vrhu koulí a Vašek Krajíc 2. místo ve skoku vysokém.

Celkové pořadí škol bylo určené součtem bodů, které závodníci umístění na 1. až 8. místě získávali pro svou školu. My jsme obsadili výborné 4. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.

Jitka Novotná, Lukáš Boháč