Pozvánka na tradiční vánoční jarmark

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Pozvánka na tradiční vánoční jarmark >

Vážení rodiče a přátelé školy, po roce se opět blíží adventní čas. Je již tradicí naší školy, že vstup do tohoto období otevíráme jarmarkem. Tímto bychom Vás tedy chtěli pozvat ve čtvrtek 29. listopadu od 15:00 do 17:00 na společné chvíle ve svátečně vyzdobené škole.

19.11.2018

Žáci si připravili výrobky, jejichž koupí přispějete na studia našeho adoptivního chlapce z Afriky a Vy si jimi zkrášlíte domov. Kromě toho si u nás můžete smlsnout si na něčem dobrém u kávy, popovídat si a zaručeně odejdete s báječnou adventní náladou. Na závěr Vás v 16:45 čeká před školou představení Andělské zpívání. Z toho důvodu Vás prosíme, abyste po dobu představení odcházeli bočním vchodem přes atletickou dráhu. Děkujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu