ŠD Pandy v Boudě

Rozbalte si informace


Dne 28. února jsme navštívili se školní družinou oddělení PANDY Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež BOUDA. Nejprve jsme se dověděli o BOUDĚ pár důležitých informací. Měli jsme možnost shlédnout video sestřihané z fotografií, které za dobu působení Boudy vznikly. Dále jsme viděli krátké filmy, které vymyslely a natočily děti.

Ve druhé části programu už jsme se věnovali jen tvoření. Děti měly možnost vyrobit si vlastní odznáček, speciální pájkou vypálit kožený přívěsek na klíče, odrátkovat si kamínky, vyrobit papírové žabky a někteří si vyzkoušeli i drhání z provázků.

Odpoledne v Boudě jsme si moc užili a ještě jsme si odnesli krásné výrobky. Tímto bych chtěla poděkovat Jirkovi, Janče, Lukášovi, Mikulášovi a Míše. Připravili pro nás skvělý program a pro děti další zážitek.

Eliška Tonková

Fotogalerie