Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce >

Ve dnech 29. – 31. 1. proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. V letošním roce se do soutěže přihlásilo celkem 32 soutěžících.

31.01.2019

V kategorii 6. a 7. tříd se z celkového počtu 20 dětí, probojovalo šest soutěžících do ústní konverzační části.

Do okresního kola postupuje Jiří Šmikmátor, který dosáhl nejvyššího počtu bodů. Druhé místo obsadila Aneta Perníková ze 7. B, která byla pouhý bod za Jirkou. Třetí místo náleží Zuzaně Lustové ze 6. B.

V kategorii 8. a 9. tříd se z počtu 12 soutěžících probojovali 4 studenti a postoupili k ústní konverzační části. Vítězem této kategorie se stal Paolo Zisa z 9.B, který o pouhý jeden bod porazil v poslechové části Mirku Žilavou ze třídy 8.A. Třetí místo obsadila Julie Vorlová z 8.B.

Do okresního kola postupují Jiří Šmikmátor a  Paolo Zisa. Jirkovi a Paolovi gratulujeme a držíme jim palce v okresním kole, které se uskuteční v pondělí 18. 2. v DDM v Českém Krumlově.

Ostatním účastníkům děkujeme za velký zájem, chuť, a velmi kvalitní výkony.

Poděkování patří samozřejmě všem učitelkám anglického jazyka: Lindě Drechslerové a Lucii Maslákové

Jaroslava Skříčilová