Vánoční nadílka ve školní knihovně

Rozbalte si informace


Stejně jako loni i letos přišel Ježíšek také do školní knihovny. Díky vašim dárečkům, které jste zakoupili na našem adventním jarmarku, a také díky příspěvku školy, dostaly děti pod knihovnický stromeček dvacet nových knih.

Mezi věnovanými tituly jsou například dobrodružná Prašina, strašidelný Strom duchů, pohádkový Bob a Bobek, válečný příběh Vypravěčka, filozofický příběh Hitlerova dcera a pro mladší Myši patří do nebe. Ale také série Kepler62, Zákon smečky a pro dívky Srdce z ledu.

Všechny knížky si děti mohly prohlédnout v knihovně a teď si je už půjčují domů. Další knihy, z projektu Čtenářské školy, přibudou po Novém roce.

Moc děkujeme za příspěvky, věříme, že čtení znamená lepší učení.

Pokud byste chtěli do naší knihovny věnovat knihu i jindy než o Vánocích, můžete vybrat i z tohoto seznamu, který najde i na našich stránkách. Je možné také věnovat knížku, kterou už má vaše ratolest přečtenou a nechcete si ji nechávat doma.

Krásné svátky a v novém roce mnoho čtenářských i jiných zážitků,

Helena Vávrová Menoščíková