Vánoční turnaj dívek ve fusvolejbalu

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční turnaj dívek ve fusvolejbalu >

Ve čtvrtek 21. 12. proběhl v tělocvičně tradiční Vánoční turnaj ve fusvolejbalu, kterého se zúčastnily dívky z druhého stupně naší školy. Protože se v letošním roce přihlásilo rekordních šestnáct družstev, museli jsme soutěž rozdělit na dvě kategorie – 6. až 7. třída a 8. až 9. třída.

21.12.2017

V mladší kategorii soutěžilo sedm družstev, z nichž nejlepší formu měly dívky z „Origoš“ ze 7. A. Ve starší kategorii bojovalo 9 týmů a s přehledem zvítězili „Flamíci“ z 9. A.

Všechny zápasy byly plné napětí, obětavých zákroků, pěkných útočných akcí a velkého nasazení hráček. Také nesmím zapomenout na výbornou atmosféru a podporu diváků.

Konečné výsledky:

Mladší žákyně

1. místo: Origoš (N. Vrabcová, E. Václavíková, N. Vojtová, J. Malenovská)
  2. místo: Kočovní Maďaři (L. Kubalová, B. Jedličková, K. Mikešová, V. Sazamová)
  3. místo: Sirény (J. Hulcová, A. Čabelová, L. Sýkorová, A. Vodrážková, E. Sekaninová)

Starší žákyně

1. místo: Flamíci (M. Jedličková, L. Jelínková, B. Berková)
  2. místo: Frajeros (K. Papajová, L. Šmikmátorová, P. Jedličková, J. Kudláčková)
  3. místo: Smajl (M. Čabelová, T. Mušková, M. Bierbaumer, A. Filišteinová)

Všem dívkám děkuji za účast na turnaji. Alešovi, Samovi, Elišce a Aničce za pomoc při organizaci.

Jitka Novotná