Vánoční turnaj dívek ve fusvolejbalu

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční turnaj dívek ve fusvolejbalu >

V pondělí 17. 12. proběhl v tělocvičně tradiční Vánoční turnaj ve fusvolejbalu, kterého se zúčastnily dívky z druhého stupně naší školy. Protože se přihlásilo patnáct družstev, museli jsme soutěž rozdělit na dvě kategorie – 6. až 7. třída a 8. až 9. třída.

17.12.2018

V mladší kategorii soutěžilo osm družstev, z nichž nejlepší formu měly dívky z družstva „Knoflíci“ ze 7. B. Ve starší kategorii bojovalo 7 týmů a zvítězil „Gůťa gang“ z 9. B.

Všechny zápasy byly plné napětí, obětavých zákroků, pěkných útočných akcí a velkého nasazení hráček. Také nesmím zapomenout na výbornou atmosféru a podporu diváků.

Konečné výsledky:

Mladší žákyně

1. místo: Knoflíci (M. Biňovská, K. Vrabcová, I. Jandová, J. Adamcová)
  2. místo: Haribo (B. Teryngelová, N. Hrdličková, J. Novotná, A. Novotná, S. Matějčková)
  3. místo: Piškoti (N. Nográdyová, M. Lukschová, K. Bohdalová, Z. Lustová, M. Krajícová)

Starší žákyně

1. místo: Gůťa gang (E. Gutwirthová, M. Schmidtová, V. Hulcová, V. Krajícová)
  2. místo: Cigánská zqatra (M. Bierbaumer, A. Filišteinová, A. Peclová, K. Bednářová)
  3. místo: Neshodly jsme se (N. Masárová, V. Kodadová, P. Tvarohová, K. Talířová, V. Krtková)

Všem dívkám děkuji za účast na turnaji. Adamovi, Kryštofovi, Kačce, Niki, Terce, Míše za pomoc při organizaci.

Jitka Novotná