Také v letošním školním roce se děti z prvního a druhého stupně mohly zapojit do sběru papíru.

27.06.2018

Někteří to vzali opravdu zodpovědně a zaúkolovali i své nejbližší. Celkem se nasbíralo rekordních  8 330 kg papíru a 500 kg kartonu. Získali jsme tak úžasných 16 960 Kč.

Moc děkuji všem, kteří se do akce zapojili. Zejména pak Terezce Hajerové z 2. A, Laděnce Mráčkové z 2. B, Marťovi Tomanovi z 2. B, Nelče Petrové z 3. A,  Kubovi Hajerovi z 4. C, Víťovi Kubalovi z 4. C, Terezce Pavlykové z 4. C, Vašíkovi Perníkovi z 4. C, Báře Teryngelové z 5. A, Kryštofu Čarkovi z 5. B, Anežce Šádkové z 6. B, Ondrovi Nahodilovi z 7. A, Viki Pražmové z 8. A a Barče Štěpánkové z 8. A. Většina z těchto dětí nosila sběr pravidelně každý týden.

Jitka Novotná