Vynikajících sportovních úspěchů dosáhli o tomto víkendu žáci naší školy Nicola Siviglia, Tereza Markovcová, Natka Hůrková a Eliška Václavíková.

10.04.2014

V Benátkách nad Jizerou se uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev žáků, kterého se zúčastnili také Nicola Siviglia (7. třída) a Tereza Markovcová (9. B). Českokrumlovské žákovské družstvo se postaralo o letošní velké překvapení, vybojovalo 1. místo a získalo mistrovský titul.

Na Mistrovství světa v karate konaném v Prištině v Kosovu získala Natka Hůrková v kumite (sportovní boj) v kategorii starších žákyň vynikající první místo. První místo obsadila také v soutěži družstev. Eliška Václavíková (3. A) v soutěži týmů vybojovala stříbrnou medaili.

Všem sportovcům gratulujeme k výborným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci Českého Krumlova.

Jitka Novotná