V pátek 12. 6. čekal deváťáky naší školy předposlední den pobytu ve škole. Po něm následoval ještě pětidenní výlet v Jaroměři, předání vysvědčení a trochu předčasné „tradáá pryč“. Někdo se na změnu již těšil, někteří by naopak ještě rádi zůstali.

23.06.2015

Den jsme zahájili v obřadní síni, kde nás pan starosta Dalibor Carda slavnostně přivítal a předal nám pamětní listy. Také paní ředitelka a třídní učitel nám řekli na závěr školní docházky pár slov od srdce.
Další část byla již v režii žáků a konala se, jak bývá tradicí, v tělocvičně školy. Během proslovu žáci připomněli spojení tříd, k němuž došlo pro letošní školní rok, poděkovali postupně učitelkám a učitelům, kteří s nimi během dlouhých devíti let spolupracovali. Technika nám letos do cesty nekladla žádné překážky, a tak jsme mohli zhlédnout prezentaci žáků s odkazem na cesty, kam jejich kroky povedou při dalším studiu.
Na úplný závěr následovalo samozřejmě hromadné loučení, při kterém, jak již to tak bývá, ukápla i nějaká ta slzička...

Martin Škorpík