Dne 25. 6. proběhlo oficiální rozloučení 9. ročníku se školou. Nejprve byly třídy pozvané na radnici. Zde k nim promluvil pan starosta města, poté i paní ředitelka ZŠ Plešivec. Žáci dostali pamětní list od svých třídních učitelek, které jim zároveň řekly pár hřejivých slov.

25.06.2014

Po příjezdu do školy (pršelo, a tak se na přesun využila auta) se žáci vrhli do posledních příprav „ROZLUČÁKU". Akce probíhala tradičně v tělocvičně. Obě třídy, 9.A a 9.B, se poctivě na tento den připravovaly. Každá chtěla pojmout trochu jinak své vystoupení než předešlé ročníky, což se jim určitě vydařilo. Jen 9.B se nechtělo spustit video, které sama natočila za pomoci spolužáka z paralelní třídy. Proto kromě fotek je zde uveden i odkaz na toto video, které prostřednictvím YouTube můžete zhlédnout http://youtu.be/B3yOze6BSuE.

Galerie všech fotografií 9.A a také jejich rozlučková prezentace jsou ke zhlédnutí zde. Podívat se můžete i na jejich nástup, který pojali netradičně, v bondovském duchu, a dali si na něm opravdu záležet. Na video z něj se můžete podívat zde. Jejich proslov si můžete poslechnout zde.

Poděkování patří všem, kdo se přišel s deváťáky rozloučit, ale zároveň poděkování patří i samotným žákům devátých tříd, jak „svůj den" dobře a mile zvládli.

Viola Šímová, Helena Menoščíková