Další z akcí 8. B, které jsme si na začátku školního roku naplánovali, bylo spaní ve škole.

04.05.2016

Letos proběhlo ve sportovním duchu. Uspořádali jsme třídní turnaj ve fusvolejbale. Ze čtyř družstev byly těmi nejlepšími Golden Ladyes (Ani , Naty, Terka a Verča). Holky zvítězily velmi těsně před Tvojí mámou (Peťa, Radek, Tomáš a Zdenda). Ani zbývající družstva se nemusela za své výkony stydět. Byli jsme svědky výborných zákroků, útočných kombinací, obětavých pádů.
Po náročné fyzické činnosti následovalo psychické uvolnění u napínavého filmu Mlha. Ne, že bychom se vyloženě báli, ale určitě v nás film něco zanechal.
Teď už zbývá jen neusnout při dnešním vyučování. Doufám, že se tak nestane ani dětem, ani mně :-).

Jitka Novotná