Noc ze středy na čtvrtek strávila 7. B ve škole. Nešlo jen o volnou zábavu, ale před námi byl těžký úkol. Natočit film.

05.03.2015

Sešli jsme se v 18:00 před školou, povečeřeli objednanou pizzu a pustili se do práce. Děti se rozdělily do tří skupin, každá si již dříve naplánovala scénář, obsazení rolí, zajistila kameru a kostýmy. K akci všichni přistoupili velmi zodpovědně. Bohužel jsme se museli potýkat s drobnými problémy, které při natáčení nastaly. Přestala fungovat technika, záběry zkazil smích herců, přítomní diváci. Vše jsme však hravě zvládli. Filmy s názvy Krvavá šikana, Adoptovaná a Minecraft mají ještě před sebou závěrečné úpravy, ale doufáme, že příští týden zhlédneme jejich premiéru.

Myslím, že se nám akce moc povedla, a dětem děkuji za příjemnou a pohodovou atmosféru.

Jitka Novotná