Ve středu 13. 9. jsme zašly za babičkami do Domova pro seniory. Je nám líto, že to bylo naposledy v Českém Krumlově. Odloučená pracoviště v Krumlově a Kaplici se totiž od příštího týdne spojí a všichni senioři budou bydlet už jen v nově zrekonstruovaném objektu v Kaplici. Rozhodly jsme se však, že za našimi babičkami budeme dojíždět i do Kaplice.

15.09.2017

Malé dobrovolnice Kája a Vendulka z 3. B si pro babičky připravily program, ze kterého byly babičky opět nadšené. Také bych chtěla moc poděkovat Elišce a Barče z 9. A, které některým klientům předčítaly a potěšily tak jejich srdíčko.

Jsem moc ráda, že i v letošním školním roce pokračujeme v mezigeneračním projektu „Vychovej si svého dobrovolníka“, jehož cílem je naučit děti chování k seniorům, ukázat, jak vypadá stáří, jak je život staršího a většinou i nemocného člověka omezen. Seniorům by návštěvy dětí měly přinést radost a potěšení.

Jitka Novotná