Na naší škole je již několik let tradicí, že náročný první rok se prvňáčkům snaží zpříjemnit deváťáci. Ty hned první školní den prvňáčky přivítali a následující dny je provedli labyrintem školy, pomohli na obědě. Ve středu 19. 9. se obě třídy setkaly znovu na společné hodině tělesné výchovy.

20.09.2017

Na začátku se všichni rozběhali, zahráli si „Kdo se bojí Černého Petra?" a rychle se rozcvičili. Potom si deváťáci vzali švihadla a začalo se s posilováním. Nejdřív deváťáci vozili prvňáčky a pak naopak. Další aktivitou bylo podbíhání lana (i ve větších skupinách najednou). Pro některé děti to bylo náročnější, ale hravě to zvládli. V závěrečném přetahování lanem zvítězili prvňáčci.

Hodina Tv se moc povedla. Ráda bych pochválila prvňáčky, že vzorně cvičili, a deváťáky, že se o malé kamarády zodpovědně postarali.

Jitka Novotná