Deváté třídy jako zastupitelstvo města Český Krumlov

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >

13.12.2023

Žáci 9. tříd v rámci hodin výchovy k občanství si vyzkoušeli, jaké to je být v roli zastupitele města. V obou třídách diskutovali, s čím jsou ve městě Český Krumlov spokojení a s čím ne. Ve finální hodině žáci rozhodovali, jaký projekt by podpořili, kdyby byli opravdovými zastupiteli. Jak v 9.A tak i v 9.B nejčastěji zaznívaly návrhy na zlepšení parkovacích míst, zoufalá dopravní situace a řešení sociálně patologických jevů ve městě.

Cyril Přibyl