EXKURZE PÁTÝCH TŘÍD DO PRAHY

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >


V pátek 13. 10. jsme se vypravili do Prahy, abychom se podívali na památky, o kterých jsme se učili. Vyrazili jsme autobusem brzy ráno a ve večerních hodinách jsme se vrátili zpět do Krumlova. V Praze na nás čekali dva milí průvodci, kteří nás celým dnem provázeli. Viděli jsme Pražský hrad, Vladislavský sál, baziliku sv. Jiří, Chrám sv. Víta, Zlatou uličku, Valdštejnskou zahradu.


01.11.2023

Prošli jsme se po Karlově mostě, navštívili jsme Staroměstské náměstí, kde jsme s úžasem pozorovali orloj a přes Václavské náměstí jsme došli, až do cíle k soše sv. Václava. Děti vše komentovaly a podivovaly se nad tím, jak všechny památky, které do teď znaly pouze z učebnic, jsou krásné a ve skutečnosti mnohem větší, než si představovaly.

Vítek napsal: „Nejlepší výlet se školou.“

Fotogalerie

Olga Josífková