Matematický úspěch

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >

Výsledky letošního Matematického klokana přinesly pro naši školu velký úspěch. Adam Karlíček, žák 9.C, se v kategorii Kadet svým výkonem umístil na 3. místě v rámci celé ČR.

20.06.2023

V rámci okresu Český Krumlov naši nejúspěšnější žáci dosáhli těchto krásných výsledků:

Lukáš Neubauer (5.A) obsadil výkonem 104 bodů 3. místo v okrese v kategorii 4. a 5. tříd (444 účastníků)

Marie Kalistová (5.C) obsadila výkonem 103 bodů dělené 4. místo v okrese v kategorii 4. a 5. tříd (444 účastníků)

David Karlíček (7.B) obsadil výkonem 114 bodů dělené 1. místo v okrese v kategorii 6. a 7. tříd (362 účastníků)

Patricia Hausdorf (6.A) obsadila výkonem 99 bodů dělené 4. místo v okrese v kategorii 6. a 7. tříd (362 účastníků)

Adam Karlíček (9.C) obsadil výkonem 115 bodů 1. místo v okrese v kategorii 8. a 9. tříd (404 účastníků), a zároveň 3. místo v ČR

Pro připomenutí jsou zde znovu výsledky nejlepších pěti žáků naší školy v jednotlivých kategoriích:

ZDE ODKAZ NA VÝSLEDKY NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů i v budoucích letech.

Za organizátory soutěže Martin Škorpík a Lucie Lhotáková