Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >

Ve středu 11. 10. 2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově na venkovním multifunkčním hřišti ZŠ Plešivec pro žáky školy. Sportovní akce TAJV v Českém Krumlově patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

16.10.2023

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Tyrkysáci“, který byl tvořen z členů Tomáš Dvořák, Tadeáš Jirák, Maxim Buchela, Barbora Votřelová, Melisa Kolísková, Adina Batíková, Alena turková, Isabella Holubová a Tomáš Pokorný. Finalisté postupového turnaje v České Krumlově získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Českého Krumlova nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Český Krumlov a Jihočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Českém Krumlově byl zrealizován za podpory města Český Krumlov a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže