Třídní svatba 6.B

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >

V pátek 9. 6. 2023 si žáci 6. B vyzkoušeli přípravy na svatební den. Děti si mezi sebe rozdělily úlohy a role. Každé z nich přispělo svou aktivitou, aby v tento velký den vše klapalo. Mladé snoubence Martina a Natku oddávala Lucka, která si připravila pěknou svatební řeč. Oporou jí při obřadu byla Terka v roli matrikářky.

13.06.2023

Odvahu snoubencům dodávaly svědkyně Stázka s Erčou a ostatní přítomní svatební hosté.

Na dětech byla poznat nervozita, ale i přes drobné nedostatky vše skvěle zvládly. Nervozitu ze sebe děti setřásly při svatební hostině, kterou si za pomoci šikovných maminek připravily. Tančilo se, hodovalo, užívalo…

Ráda bych tímto poděkovala všem, kteří se na našem velkém dni jakkoliv podíleli.

Lída Mihaly