Umělecká terapie na naší škole

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >


Milí rodiče, přijďte se s dětmi a společně s námi ponořit do tvorby umělecko-terapeutickými technikami, které budou od začátku nového školního roku zdarma dostupné žákům naší školy. Od září 2023 otevíráme v naší škole nový prostor pro uměleckou terapii.


29.05.2023

Žáci budou mít možnost rozvíjet svou osobnost, kreativitu a schopnost učit se prostřednictvím těchto umělecko-terapeutických technik: dynamického kreslení forem, modelování z hlíny a včelího vosku, malování akvarelovými barvami, malování suchým pastelem prsty a dlaněmi.

Umělecko-terapeutickými technikami bude žáky provázet Lucie Bradáčová, praktikantka a studentka 5. ročníku umělecké terapie na Akademii Raphael v Bratislavě. Umělecké terapie budou probíhat zdarma a individuálně v délce 45 minut. Zájemce prosíme o předběžnou přihlášku na email  lucie.bradacova@zsplesivec.cz,  kam můžete směřovat také své dotazy. 

Na co se mohou těšit Vaše děti, si můžete vyzkoušet i Vy společně s nimi ve čtvrtek 15. června od 15:30 v zahradním altánu školy viz. příloha.

Těšíme se na Vás