Vánoční fusvolejbalový turnaj dívek

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >


V úterý 20. prosince proběhl v tělocvičně tradiční Vánoční fusvolejbalový turnaj, kterého se zúčastnily dívky z druhého stupně naší školy.


20.12.2022

V mladší kategorii (6., 7. třída) soutěžilo pět družstev, z nichž nejlepší formu měli "Čokošky" (A. Škorpíková, T. Jirková, S. Boháčová a L. Dítková). Ve starší kategorii (8., 9. třída) bojovalo šest týmů a z vítězství se mohly radovat „Škorpionky" (N. Salonová, S. Koleňáková, F. Vejnarová, T. Pavlyková a J. Šmejkalová).

Všechny zápasy byly plné napětí, obětavých zákroků, pěkných útočných akcí a velkého nasazení hráček. Také nesmím zapomenout na výbornou atmosféru a podporu diváků.

Děkuji Tomovi Vališovi za pomoc při organizaci turnaje.

Fotogalerie

Jitka Novotná