Vánoční Jarmark ve škole

Hlavní stránka > Hlavní stránka > >

V prostorách naší školy se na konci listopadu konal Vánoční Jarmark. Na stolcích se objevily výrobky od dětí všech věkových kategorií, od ručně vyráběných vánočních dekorací po krásné adventní věnce. Děti strávily několik dnů vytvářením svých výrobků, aby je mohly prezentovat na jarmarku.

14.12.2023

Návštěvníci tak mohli zakoupit unikátní výtvory a tím zároveň podpořit dobrou věc. Děti se rozhodly věnovat výtěžek dvěma konkrétním příběhům. Prvním je námi dlouhodobě podporovaný africký student, který se potýká s finančními těžkostmi při své cestě za vzděláním. Druhým příběhem je malá holčička s postižením, která denně čelí výzvám, jež by mnohé z nás položily na lopatky. Společně s dětmi jsme si tak připomněli, že největší krása Vánoc spočívá v darování. Nejen toho materiálního, ale především toho, co přináší radost a pomoc těm, kdo to potřebují.

Děkujeme i Vám rodičům za podporu a přejeme klidné a radostné Vánoce.

Odkaz na všechny fotografie: https://drive.google.com/drive/folders/1Vo3qSOIGysNoVbnywCZuFZa78OOaUPNX?usp=sharing