1. ročník Mistrovství ZŠ Plešivec v piškvorkách

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > 1. ročník Mistrovství ZŠ Plešivec v piškvorkách >

Dne 24. 4. 2012 od 14 hod. se v učebně přírodopisu konal 1. ročník Mistrovství ZŠ Plešivec v piškvorkách. Turnaje se zúčastnilo 16 žáků 6. – 8. tříd, soutěžící museli překonat boje v základní a semifinálové skupině.

25.04.2012

Vítězem a zároveň držitelem titulu o PIŠKOTVOR 2012 se v silné konkureci stal

DAN KOUBA ze 7.A

2. místo Radim Macho 7.A

3. místo Marek Jakeš 6.B

4. místo Petr Jesenský 6.A

Do čtvrtfinále se z nalosovaných základních skupin dostali a rovněž velmi pěkný výkon předvedli žáci: Eliška Doležalová 6.B, František Hoško 8.A, Ondřej Ludačka 6.A, Radek Sikuta 6.B, Adam Pavlín 6.A, Jan Fesl 7.A
Turnaj se odehrál ve velmi přátelské atmosféře za kterou všem soutěžícím velmi děkuji. Nejen novým majitelům diplomů blahopřeji, třikrát hurrááá Všem, kdo se turnaje účastnil. Věřím, že nejen já se budu těšit na další ročník Piškotvora.

Tomáš Dvořák