V červnu žáci 7.A prožili společně s rodiči dvě víkendová setkání se sportovní, i společenskou tematikou, aby tak zakončili povedený školní rok.

26.06.2013

V sobotu 8. června jsme vyrazili na kuželky, obsadili jsme tři dráhy a znovu si vyzkoušeli, zda jsme neztratili formu z konce listopadu, kdy jsme se takto sešli poprvé.

Hned 14 dní nato, v neděli 21. června jsme v počtu 16 lidí dorazili vlakem do Horní Plané a na kolech se vydali přes vojenský prostor do cukrárny v Kájově. U rybníka na Olšině jsme si dali zastávku pro osvěžení těla i ducha - ve vodě i v restauraci. Užili si ji děti, i dospělí.

Ač mají kola nad kuželkami výhodu, že si více užijeme sluníčka a čistého vzduchu, nevýhodou se ukázala možnost zranění - sjezd z boletického kopce nám nevyšel podle představ, dva pády na 16 lidí je přeci jen dost. A tak se nechme překvapit, do jakého sportování se pustíme příští školní rok...

Martin Škorpík