Dne 6. 6. proběhl na atletickém stadionu v Českém Krumlově Atletický čtyřboj 1. stupně. Zúčastnilo se ho 12 škol z Českokrumlovska.

07.06.2012

Naši školu reprezentovali Matouš Turek, Dan Vališ, Dorothea Benešová, Jonáš Trča, Kristián Filip, Linda Šmikmátorová, Martina Jedličková, Tomáš Tyle, Jan Korytar, Veronika Piklová, Anna Scherhauferová, Nicola Siviglia, Matěj Toman, Nikola Němcová a Nela Březinová, kteří soutěžili v běhu 50 m, hodu míčkem, skoku do dálky a vytrvalostním běhu.
Celkově naše škola obsadila pěkné 8. místo. V jednotlivcích se na stupních vítězů objevili Kristián Filip (1. místo v běhu 50m), Linda Šmikmátorová (3. místo v hodu míčkem) a Veronika Piklová (1. místo ve skoku dalekém, 1. místo v běhu 50m a 1. místo ve vytrvalostním běhu).

Všem moc děkujeme za reprezentaci školy.

Jitka Novotná