Dne 15. 6. proběhl na atletickém stadionu v Českém Krumlově Atletický trojboj 1. stupně. Zúčastnilo se ho 14 škol z Českokrumlovska.

18.06.2009

Naši školu reprezentovali Natálka Hůrková, Nikolka Němcová, Tereza Markovcová, Veronika Sloupenská, Valča Gutwirthová, Kája Vojtová, Lucka Korytová, Daniela Jakešová, Marek Jakeš, Tonda Řepa, Jan Pingitzer, Nicola Siviglia, Dan Kouba, Aidan Zukowski a David Kotek, kteří soutěžili v běhu     50 m, hodu míčkem a skoku do dálky.

Celkově naše škola obsadila pěkné 5. místo. V jednotlivcích se na stupních vítězů objevili Natálka Hůrková (2. místo v hodu míčkem), Nicola Siviglia (3. místo v běhu 50 m), Lucka Kotyzová (1. místo v hodu míčkem), Tereza Markovcová (1. místo v hodu míčkem) a David Kotek (1. místo v běhu 50 m a 2. místo ve skoku dalekém).

Všem moc děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Jitka Novotná