Další kolo barevného minivolejbalu v ČB

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Další kolo barevného minivolejbalu v ČB >

Ve středu 19. 11. se uskutečnil další turnaj barevného volejbalu, tentokrát i v konkurenci českobudějovických škol. V ZŠ Oskara Nedbala se sešlo celkem 25 týmů malých volejbalistů (2.–5. třída).

21.11.2014

Naši školu reprezentovali týmy: Borci (Filip Procháska a Martin Šubrt), Breberky (Ondřej Papaj a Adam Píša), Švihadla (Jaroslav Šebesta, Daniel Zdychynec, Jindřich Čapek). Všech 25 týmů sehrálo celkem 8 zápasů (nejprve 4 zápasy ve skupině a poté 4 zápasy o umístění). O celkové pořadí však u těchto sportovních setkání tolik nejde. Cílem projektu je vypěstovat u žáků volejbalové dovednosti. Všichni účastníci prokázali, že když se budou volejbalu věnovat s patřičným elánem, mohou být úspěšní. Proto chci poděkovat našim reprezentantům za velmi dobrý přístup ke hře, bojovnost a nadšení. Další turnaje budou následovat, tak se těšíme na další zážitky.

Lukáš Boháč