Den otevřených dveří a adventní jarmark

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Den otevřených dveří a adventní jarmark >

6. prosince se na naší škole konal den otevřených dveří a adventní jarmark. Milou vánoční atmosféru navodila nejen výzdoba školy, ale i vůně linoucí se z kavárny našich kuchařinek. Nemalou měrou přispěla i krása jednotlivých výrobků Vašich a našich šikovných dětí a předvánoční vystoupení malých zpěváčků a kytaristů, kteří svým vystoupením několikrát provázeli návštěvníky naší školy.

17.12.2012

Třetí vystoupení proběhlo v komorním duchu na pódiu u školní jídelny, ze kterého se mezi všechny přítomné rozlila předvánoční atmosféra a ve vzduchu byly prostě cítit Vánoce.

Děkujeme všem příznivcům naší školy, že nákupem našich výrobků či přímého finančního daru přispěli na školné pro Mercylin Kegege z Keni a uhrazení spotřebovaného materiálu.

Osobně děkuji všem kolegyním a kolegům za skvělé nápady a dětem za chuť tvořit. Přeji Vám všem krásné a klidné Vánoce.

Hanka Kaboňová