Den otevřených dveří a adventní trhy.

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Den otevřených dveří a adventní trhy. >

Dne 9.12. v dopoledních hodinách proběhl na naší škole „Den otevřených dveří". Rodiče mohli navštívit výuku, prohlédnout si novou jídelnu, učebnu fyziky a informatiky. Program byl připraven i na odpoledne. V 15:40 se naše škola zapojila do celorepublikového pokusu o rekord ve vypouštění balónků s přáním Ježíškovi.

18.12.2008

Lidé z 270 míst celé České republiky společně v jednu chvíli na signál Frekvence 1 vypustili k nebi 100 858 přání krásných a spokojených vánočních svátků a překonali tím dosavadní rekord z minulého roku. Potom vypukl adventní jarmark, zahájený Živým Betlémem žáků prvních a devátých tříd. K vánoční atmosféře přispěli i žáci z hudebního kroužku Myšlenka svým vystoupením. Nechybělo ani občerstvení, o které se postaraly naše paní kuchařky.

Jitka Novotná,  Lenka Koubová