Den otevřených dveří a adventní trhy

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Den otevřených dveří a adventní trhy >

Srdečně Vás zveme na již tradiční Den otevřených dveří a adventní trhy, které proběhnou 9. prosince.

11.11.2008

V úterý 9. prosince můžete po celý den navštívit naši školu, odhalit zákulisí vyučování a prohlédnout si novou jídelnu, učebnu fyziky a informatiky.

V 15:40 děti vypustí balónky s přáním Ježíškovi a zúčastní se tak celorepublikového pokusu o rekord (více viz www.ceskyjezisek.cz). Poté Vám nabídnou své výrobky na stáncích adventního trhu před hlavním vchodem. Celé odpoledne bude doprovázet vystoupení dětského pěveckého sboru Myšlenka. Součástí programu bude živý betlém, který společně připraví děti z první a deváté třídy.